Ładowarka Newell SDC-USB do akumulatorów DMW-BLG10
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ładowarka Newell SDC-USB - do akumulatorów Panasonic DMW-BLG10
Ultra kompaktowa ładowarka Newell SDC-USB to wyjątkowo użyteczny, gadżet, niezastąpiony szczególnie podczas fotografowania w plenerze. Dzięki zasilaniu przez port USB możesz naładować baterię za pomocą laptopa, powerbanka, ładowarki do smartfona lub gniazda zapalniczki w samochodzie. Ogniwa DMW-BLG10 zasilają wiele popularnych aparatów Panasonic, między innymi modele Lumix GF3, GF5, GF6, GX7, GX9, GX80, GX85, LX100, TZ80, TZ100, ZS60, ZS100, ZS110. Ładowarka Newell SDC-USB współpracuje z oryginalnymi akumulatorami Panasonic, Newell oraz innymi zamiennikami.
Ładowarka Newell SDC-USB do DMW-BLG10 - idealna na wędrówki
Ładowarka Newell SDC-USB jest jednym z najmniejszych urządzeń tego typu na rynku. Kompaktowy rozmiar i waga tylko 33g sprawiają, że bez trudu zmieścisz ją nawet do najmniejszej torby lub futerału foto. Wysoka jakość wykonania oraz zaawansowane układy monitorujące proces sprawiają, że urządzenie jest w pełni bezpieczne dla akumulatorów. Zielona dioda sygnalizuje aktualny stan procesu ładowania.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Panasonic |
| Kompatybilność | Akumulatory DMW-BLG10 |
| Zakres napięcia | 8.4 V, 500 mA |
| Dołączone akcesoria | Ładowarka, kabel zasilający micro USB |
| Dodatkowe informacje | Zasilanie: micro USB, 5 V, 2.1 A |
| Wymiary | 4.8 x 8.4 x 2.2 cm |
| Waga | 33 g |
| Kod sklepu (SKU) | NL0226 |
| Kod producenta (EAN) | 5901891109078 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.