Ładowarka Newell DC-USB do akumulatorów EN-EL23
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ładowarka Newell DC-USB do akumulatorów EN-EL23
Ładowarka Newell to najmniejsze tego typu urządzenie dostępne na rynku. Jej kompaktowe wymiary oraz mała pozwalają mieć ją zawsze przy sobie - bez problemu zmieścisz ją w torbie lub plecaku. Zasilanie z portu USB pozwala podłączyć do ładowarki większość urządzeń w tym latopa, powerbank lub ładowarkę do smartfona. Dla dodatkowej wygody ładowarka została wyposażona w diodę sygnalizującą o statusie ładowania.

Bezpieczeństwo to podstawa
Innowacyjne rozwiązania oraz technologie zastosowane przez markę Newell gwarantują bezpieczeństwo podczas ładowania, zabezpieczając urządzenie przed przegrzaniem oraz przeładowaniem akumulatora. Wszystko to w połączeniu z wytrzymałą obudową sprawia, że otrzymujesz ładowarkę, która posłuży przez długi czas. Ładowarka kompatybilna jest z systemowymi akumulatorami Nikon, akumulatorami marki Newell oraz innymi zamiennikami.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Nikon |
| Kompatybilność | Akumulatory EN-EL23 |
| Zakres napięcia | 4,35 V; 500 mA |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz przeładowaniem, dioda informująca o stanie ładowania |
| Wymiary | 4,8 x 8,4 x 2,2 cm |
| Waga | 34 g |
| Kod sklepu (SKU) | 5901891109313 |
| Kod producenta (EAN) | 5901891109313 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.