1. Montaż folii ochronnej na smartfon/aparat w salonach AB Foto

 

Masz dość rys, odcisków palców na wyświetlaczu, a przy tym chcesz wzmocnić swój ekran przed uszkodzeniami powstałymi na skutek nieuwagi czy losowego wypadku? W AB Foto przygotowaliśmy dla Ciebie usługę naklejenia folii na smartfon - dopasujemy ją specjalnie do wymiarów Twojego urządzenia. Wiemy jak ciężko jest idealnie nakleić przezroczysty gadżet, tak aby nie pozostawić pęcherzyków, które z czasem staną się co raz większe. Jeśli nie masz do tego cierpliwości, przyjdź do dowolnego Salonu AB Foto i zostaw smartfon w sprawnych rękach naszych specjalistów. Usługa zajmie kilka minut, a dzięki niej na długi czas przestaniesz się martwić o ekran.

 

 

2. Cena usługi naklejenia folii na smartfon w AB Foto

 

W ramach usługi oferujemy profesjonalne wycięcie folii pod każdy model smartfona, wysokiej jakości ochronę dzięki zastosowaniu opatentowanej folii oraz montaż w dowolnym Salonie AB Foto. Po wizycie w naszym punkcie zapomnisz o rysach, obtłuczeniach i odpryskach. Innowacyjne tworzywo z jakiego została wykonana folia oraz profesjonalny montaż zapewni Twojemu urządzeniu najlepszej jakości ochronę. 

 

89 zł - cena regularna


59 zł - cena promocyjna - do końca października (31.10.2021)


*Cena zawiera wycięcie folii pod każdy smartfon, folię oraz usługę montażu.

 

 

3. Folia na smartfon - ochrona za niewielką cenę

 

Innowacyjna folia, którą stosujemy, nie przerywa się i nie zadziera, jest idealnie dopasowana do każdego wyświetlacza. Mimo niewielkiej grubości 0,2 mm, wykazuje się wysoką odpornością na przerwanie 7kg/cm2. Nie mogłoby być inaczej, bowiem technologia w jakiej została wykonana, otrzymała patent w Stanach Zjednoczonych i zaprojektowano ją przy czynnym udziale pracowników NASA. Profesjonalną usługę montażu folii oferujemy w dowolnym Salonie AB Foto.

 

 

Folia ochronna ProtectionPro w Abfoto

 

 

4. Zalety oklejania smartfonu folią ochronną

 

Profesjonalna, zaawansowana folia ochronna zabezpieczy każdy ekran i urządzenie. Nasi przeszkoleni pracownicy wytną ją dla Ciebie za pomocą plotera i zainstalują na Twoim urządzeniu w zaledwie kilka minut. Do montażu korzystamy z opatentowanego żelu instalacyjnego stworzonego na bazie alkoholu. Jego zastosowanie nie tylko przyspiesza proces instalacji, ale także oczyszcza twoje urządzenie z zanieczyszczeń oraz bakterii. Po krótkim montażu Twoje urządzenie będzie gotowe do użytku.

 

Folia ochronna, którą stosujemy to ProtectionPro, jest idealnie przejrzysta - nie zmniejsza widoczności, ani jasności wyświetlacza. Po naklejeniu, folia jest ledwie zauważalna, posiada 0,2 mm grubości i jest najcieńszym z zabezpieczeń ekranu stosowanym na rynku. Wykazuje się mocną i zaawansowaną ochroną przed uderzeniami – nie pęka jak szkło hartowane. Co zapewne istotne dla Ciebie, nie zmniejsza czułości ekranu na dotyk, działa z technologią Apple 3D Touch. Jeżeli martwisz się, że na Twój smartfon z zaokrąglonymi krawędziami nie ma skutecznej ochrony przed zarysowaniami, uspokajamy Cię - folia ochronna ProtectionPro, jest wyjątkowo elastyczna i idealnie przylega do ekranów typu EDGE. Dzięki funkcji samonaprawiania, drobne zarysowania i otarcia, które w chwili nieuwagi mogą się pojawić, z czasem znikają. Przekonaj się na własne oczy!

 

 

5. Usługa dostępna w każdym salonie AB Foto

 

Do ochrony Waszych urządzeń stosujemy jedyną folię ochronną zatwierdzoną do zabezpieczenia iPadów dla NASA na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Przeszła ona szczegółowe testy, aby wyeliminować ryzyko stłuczenia, zarysowania czy otarcia.

 

Kompleksowa usługa: wycięcie folii pod dowolny rodzaj smartfona, wysokiej jakości folię ochronną oraz montaż oferujemy we wszystkich naszych Salonach AB Foto w promocyjnej cenie 59 zł do 31 października 2021. Cena regularna poza promocją wynosi 89 zł.


  • rzetelna firma
  • forbes2015
  • forbes2014
  • PFR_wsparcie
  • forbes2013
  • gepard biznesu
  • gazele biznesu
  • szkoly