Koszty dostawy

Bezpłatna dostawa – wartość zamówienia powyżej 1000 zł + przedpłata (dotyczy przesyłek standardowych (małe gabaryty, paczka do 30 kg))

 

Kurierzy DHL dostarczają przesyłki standardowe  w godz. 8.00-17.00 od poniedziałku do piątku. 

 

DHL kurier - paczka standardowa do 30 kg, przesyłka o wartości do 1000 zł

 

Standardowa - koszt 12 zł

Pobranie - koszt 15 zł

Odbiór w sklepie stacjonarnym sieci ABfoto.pl – koszt 0 zł

 

DHL kurier - paczka standardowa do 30 kg, przesyłka o wartości powyżej 1000 zł

 

Standardowa - koszt 0 zł

Pobranie - koszt 15 zł

Odbiór w sklepie stacjonarnym sieci ABfoto.pl – koszt 0 zł

 

TELEWIZORY

 

Dostawa Telewizorów z wniesieniem "Home Delivery" realizacja DTS

        Telewizory:    
        do 42": koszt 44.90 zł    
        do 50": koszt 59.90 zł    
        powyżej 50": koszt 79.99 zł    
        pobranie  : dodatkowy koszt 15 zł
        Pobranie maksymalnie do kwoty 5000zł    
            
 Dostawa Telewizorów bez wniesienia realizacja Kurier DHL    

        Przesyłka o wartości do 1000 zł
 
        Telewizory:
        do 50": 12 pln    
        powyżej 50": niedostępne    
        pobranie : koszt 15 zł
        Pobranie maksymalnie do kwoty 6499 zł    

        Przesyłka o wartości powyżej 1000 zł
 
        Telewizory:
        do 50": 0 pln    
        powyżej 50": niedostępne    
        pobranie : koszt 15 zł
        Pobranie maksymalnie do kwoty 6499 zł   

 

Przelew na konto: Wpłaty prosimy dokonać na konto: Bank Handlowy w Warszawie S.A. o numerze: 77 1030 1508 0000 0008 1651 8008, a w polu "tytuł wpłaty" prosimy umieścić numer zamówienia oraz nazwisko i imię wpłacającego.

Uwaga!

Ceny wyżej wymienione obowiązują przy wysyłkach o standardowych rozmiarach i wadze przesyłek do 30 kg. Przy niestandardowych przesyłkach, przy zamówieniach na większe liczby produktów o większych gabarytach (np. tło fotograficzne powyżej 2m lub telewizor 65” koszt dostawy jest ustalany indywidualnie w momencie potwierdzenia zamówienia.)

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia taśm firmowych lub opakowania , zalecamy sprawdzenie kompletności otrzymanego towaru jeszcze w obecności kuriera, a w sytuacji potwierdzenia braków w Towarze- także sporządzenie stosownego protokołu. Przesyłki docierają do adresata zwykle następnego dnia po nadaniu. W przypadku braku towaru w magazynie pod Państwa zamówienie, wyślemy o tym fakcie informację na email (o wydłużeniu czasu realizacji zamówienia).


Czas realizacji zamówienia:

 

Sprawdziliśmy, że średni czas dostawy z magazynu centralnego zamówienia złożonego do godz. 14:00 i opłaconego szybkim przelewem ON-LINE lub za pobraniem wynosi 1 dzień roboczy od momentu potwierdzenia zamówienia oraz zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym.

Wysyłka zamówienia kurierem DHL z innego magazynu niż magazyn centralny –wynosi średnio 1-2 dni robocze od momentu potwierdzenia zamówienia oraz zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym.

Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana przy każdym produkcie. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h.

Czas dostawy wysłanego produktu zależy potem od wybranej formy transportu:

- w przypadku firm kurierskich DHL jest to zwykle następny dzień roboczy po wyjściu paczki z magazynu.

W przypadku płatności przelewem, termin realizacji zamówienia wydłuża się o czas zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

W przypadku płatności Raty, termin realizacji zamówienia wydłuża się o czas podpisania umowy z bankiem oraz zaksięgowania przelewu z zadeklarowaną pierwszą wpłatą na koncie firmowym AB FOTO Sp. Z o.o.

W przypadku płatności Leasing , termin realizacji zamówienia wydłuża się o czas podpisania umowy z firmą Leasingową oraz zaksięgowania przelewu na koncie firmy Leasingowej.


O każdym etapie realizacji zamówienia informujemy, wysyłając wiadomość e-mail.
Status zamówienia można sprawdzić także logując się na indywidualne konto klienta.

Uwaga! Czas realizacji i dostawy zamówień nie obejmuje sobót, niedziel oraz dni świątecznych.

Nasi partnerzy logistyczni

W ramach dostawy zamówień, ABfoto.pl współpracuje z następującymi firmami kurierskimi:


  DHL - dostawa przesyłek standardowych zamówień

 

Czas dostarczenia przesyłki:

 

Sprawdziliśmy, że 95% naszych przesyłek dostarczane jest w ciągu 1 dnia roboczego od momentu ich wysłania.

 

Przygotowanie przesyłki:

 

Po złożeniu zamówienia, produkty najpierw są kompletowane w magazynie, a potem transportowane do sortowni firmy kurierskiej.

Po opuszczeniu magazynu uruchomiona zostaje funkcja śledzenia przesyłki. W tym momencie otrzymasz od nas wiadomość e-mail z linkiem, dzięki któremu dowiesz się, gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka.

Ważne! Funkcja ta nie jest aktywna od razu. Zazwyczaj musi upłynąć ok 12-24 godzin od momentu wysyłki, a w wyjątkowych przypadkach nawet 48 godzin, aby link do strony śledzenia przesyłki zaczął działać.

Powiadomienia wysyłane przez firmy kurierskie oraz śledzenie przesyłki

DHL: dzień przed oraz w dniu doręczenia otrzymasz e-mail z powiadomieniem, że następnego dnia nastąpi dostarczenie. Przesyłkę dostarczaną przez firmę DHL możesz śledzić za pomocą linku - kliknij tutaj: https://sprawdz.dhl.com.pl/

Kurierzy DHL dostarczają przesyłki standardowe  w godz. 8.00-17.00 od poniedziałku do piątku.

 

Jeśli firmie kurierskiej nie udało się dostarczyć paczki za pierwszym razem:

 

Gdy paczki nie uda się dostarczyć za pierwszym razem, kurier podejmuje kolejną próbę dostarczenia, a w przypadku jej niepowodzenia, jeszcze jedną. Po trzech próbach, paczka trafia na krótki czas do lokalnego magazynu firmy kurierskiej i dopiero stamtąd zostaje odesłana do Abfoto.pl

Nie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka?

Jeśli status Twojej dostawy nie zmienił się od 3 dni roboczych, a firma kurierska nie kontaktowała się z Tobą, prosimy daj nam znać. W ten sposób najszybciej będziemy mogli sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja przesyłka, a w razie potrzeby, zlecić jej poszukiwanie.

 

Przekierowanie dostawy z DHL:

 

Nie możesz odebrać przesyłki w dniu dostawy - przekieruj ją zmieniając dzień lub/i adres dostawy.

Obejrzyj film jak to zrobić: http://bit.ly/2Gw6jbb


Uwaga: opcja dostępna jest tylko i wyłącznie dla klientów, których przesyłki dostarczane są przez firmę DHL.

 

Zamówienie podzielone na kilka przesyłek:

 

Zależy nam, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie tak szybko, jak to tylko możliwe. Czasami zdarza się, że niektóre produkty są gotowe do wysyłki szybciej z magazynu centralnego niż inne.
Najczęściej produkty Partnera wysyłane są bezpośrednio od Partnera, w związku z czym otrzymasz je w oddzielnej paczce.
Jeżeli zakupione produkty wyślemy w kilku przesyłkach, poinformujemy Ciebie o tym z wyprzedzeniem. Dla każdej z przesyłek otrzymasz potwierdzenie wysyłki wraz z linkiem do śledzenia paczki.

 

Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym:

 

Zamówiony produkt w chwili złożenia zamówienia jest tylko w magazynie centralnym – zamówienie zostanie dostarczone do sklepu stacjonarnego w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia.
W przypadku płatności Leasing, termin realizacji zamówienia wydłuża się o czas podpisania umowy z firmą Leasingową oraz zaksięgowania przelewu na koncie firmy udzielającej leasing.
W przypadku płatności Raty , termin realizacji zamówienia wydłuża się o czas podpisania umowy z bankiem oraz zaksięgowania przelewu z zadeklarowaną kwotą pierwszej wpłaty na koncie bankowym AB Foto Sp. Z o.o.


Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym - płatność karta/gotówka w sklepie:


Zamówiony produkt w chwili złożenia zamówienia jest w danym sklepie stacjonarnym – zamówienie do odbioru w ciągu 1-2h od momentu potwierdzenia zamówienia.


Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym - płatność przelewem/On-line:


Zamówiony produkt w chwili złożenia zamówienia jest w danym sklepie stacjonarnym – zamówienie do odbioru w ciągu 1-2h od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym AB Foto Sp. Z o.o.


Prosimy o przesłanie na email: sklep@abfoto.pl upoważnienia do odbioru zamówienia ( imię i nazwisko osoby upoważnionej do odbioru zamówienia w Twoim imieniu). Na miejscu w sklepie przy wydaniu zamówienia przedpłaconego, sprzedawca może poprosić o okazanie dokumentu ze zdjęciem w celu potwierdzenia danych osoby upoważnionej do odbioru zamówienia.


Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym - płatność Raty:


Zamówiony produkt w chwili złożenia zamówienia jest w danym sklepie stacjonarnym – zamówienie do odbioru w ciągu 1-2h od momentu podpisania umowy z bankiem oraz zaksięgowania zadeklarowanej kwoty pierwszej wpłaty na koncie bankowym AB Foto Sp. Z o.o.

 

Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym - płatność PKO LEASING/LEASELINK:


Zamówiony produkt w chwili złożenia zamówienia jest w danym sklepie stacjonarnym – zamówienie do odbioru w ciągu 1-2h od momentu podpisania umowy z firmą Leasingową oraz zaksięgowania zadeklarowanej wpłaty na koncie firmy Leasingowej.


ZAMÓWIENIA PRZEDPŁACONE – prosimy o przesłanie upoważnienia na email: sklep@abfoto.pl z danymi osoby upoważnionej do odbioru zamówienia w twoim imieniu - IMIĘ I NAZWISKO upoważnionej osoby.


Przy odbiorze zamówienia przedpłaconego w sklepie stacjonarnym ( dotyczy płatności: PRZELEW/RATY/LEASING/WPŁATA ONLINE) sprzedawca może poprosić Państwa o dokument ze zdjęciem w celu weryfikacji danych osoby odbierającej zamówienie w sklepie stacjonarnym w Państwa imieniu. W związku z powyższym prosimy o okazanie dokumentu ze zdjęciem, przy odbiorze zamówienia przedpłaconego.


Zamówienie złożone po godz. 14:30 z odbiorem osobistym w sklepie stacjonarnym:


Zamówiony produkt w chwili złożenia zamówienia jest w magazynie centralnym. Dostawa do sklepu nastąpi w ciągu 1- 2 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia oraz zaksięgowaniu zadeklarowanej wpłaty na koncie bankowym AB Foto Sp. Z o.o.


Wysyłka produktu do sklepu następuje w następnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia.


Wysyłka zamówienia Kurierem DHL – zamówienie złożone z kilka produktów – średni czas realizacji zamówienia ok. 1- 3 dni robocze od momentu potwierdzenia zamówienia oraz zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym AB Foto Sp. Z o.o.

 

Informacje dotyczące realizacji zamówień z kategorii foto usługi:

 

AB FOTOKSIĄŻKA - AB FOTOKALENDARZ - AB FOTOBRAZ:

 

Odbiór osobisty w sklepie - średni czas realizacji zamówienia ok. 7 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia oraz zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym AB Foto Sp. Z o.o.


Wysyłka zamówienia kurierem DHL - średni czas realizacji zamówienia ok. 7 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia oraz zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym AB Foto Sp. Z o.o.


W przypadku płatności zwykłym przelewem, termin realizacji zamówienia wydłuża się o czas zaksięgowania przelewu na naszym koncie.


W przypadku wydłużenia się czasu realizacji zamówienia poinformujemy Cię o tym w oddzielnym emailu lub telefonicznie.


Uwaga! Informacja o dostępności towaru (czasie realizacji zamówienia) nie stanowi oferty lub elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

Nasze marki

  • Sandisk

Nasze osiągnięcia

  • opineo
  • rzetelna firma
  • certyfikat wiarygodnosci
  • forbes2015
  • forbes2014
  • forbes2013
  • gepard biznesu
  • gazele biznesu
  • szkoly