Statyw oświetleniowy K&F Concept KF34.041 200 cm Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Statyw oświetleniowy K&F Concept KF34.041 200 cm Czarny - Black
Statyw studyjny oświetleniowy marki K&F Concept to niezbędny element wyposażenia każdego profesjonalnego studia, zapewniający stabilne mocowanie lamp oświetleniowych dzięki trzpieniowi 16 mm i gwintowi 1/4".
Konstrukcja o wysokości 200 cm sprawia, że ten statyw fotograficzny idealnie sprawdza się zarówno przy sesjach portretowych, jak i produktowych, oferując płynną regulację i trwałość. Wybierając ten stojak do lampy, zyskuje się pewność bezpiecznej pracy z oświetleniem, co przekłada się na wyższą jakość realizowanych materiałów foto-wideo.
Specyfikacja
| Zastosowanie | Softboxy, lampy LED, lampy pierścieniowe, lampy błyskowe; Aparaty, kamery; Mikrofony, projektory, smartfony, tablety i laptopy (z odpowiednim adapterem) |
| Rodzaj statywu | Statyw pionowy |
| Udźwig | Do 5 kg |
| Wysokość maksymalna | 200 cm |
| Wysokość minimalna | 81 cm |
| Długość po złożeniu | 71 cm |
| Liczba sekcji | 4 |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Dodatkowe informacje | Standardowy gwint 1/4"; Trzpień 16 mm; Nóżki antypoślizgowe; Rozstaw nóg wynoszący 79 cm. |
| Dołączone akcesoria | Torba transportowa. |
| Waga | 973 g |
| Kod sklepu (SKU) | KF34.041 |
| Kod producenta (EAN) | 6942052543279 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.