Statyw oświetleniowy Ecobox 220 cm Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw oświetleniowy Ecobox 220 cm Czarny - Black
Ten profesjonalny statyw Ecobox do lampy o wysokości 220 cm zapewnia doskonałą stabilność oświetlenia w każdym studiu fotograficznym. Jako wielofunkcyjny stojak na lampę, produkt ten oferuje bezpieczny montaż akcesoriów dzięki standardowemu złączu. Ten lekki i mobilny tripod to niezastąpiony statyw fotograficzny dla twórców korzystających z lamp pierścieniowych oraz lekkiego sprzętu oświetleniowego.
Specyfikacja
| Zastosowanie | Oświetlenie studyjne, lampy pierścieniowe (Ring LED), oprawki na żarówki, uchwyty na telefon, projektory oraz lekkie akcesoria foto - wideo |
| Rodzaj statywu | Statyw pionowy |
| Udźwig | Do 2 kg |
| Wysokość maksymalna | 220 cm |
| Długość po złożeniu | ~72 cm |
| Liczba sekcji | 3 |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Dodatkowe informacje | Teleskopowy mechanizm rozkładania; Antypoślizgowe stopki. *Zdjęcie poglądowe produktu. |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 37212 |
| Kod producenta (EAN) | 5904238723524 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.