Statyw Leofoto LY-224C + Głowica BV-0R + Poziomica LB-38 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw Leofoto LY-224C + Głowica BV-0R + Poziomica LB-38 Czarny - Black
Innowacyjny zestaw Leofoto LY-224C to profesjonalny statyw fotograficzny z serii Mr Y, wyróżniający się unikalną kolumną centralną, która umożliwia ekstremalnie ciasne składanie nóg do transportu. Ten lekki, karbonowy tripod waży w zestawie jedynie 1,24 kg, a dzięki dołączonej głowicy olejowej BV-0R oraz bazie poziomującej LB-38 stanowi doskonały statyw do kamery dla wymagających podróżników i vlogerów. Wykonana z 10-warstwowego włókna węglowego konstrukcja o udźwigu 6 kg zapewnia niezawodną stabilność oraz płynne prowadzenie kadru nawet na nierównym terenie.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Fotografia |
| Głowica w zestawie | Tak |
| Udźwig | Do 6 kg |
| Wysokość maksymalna | Bez kolumny: 120 cm; Z głowicą i kolumną: 142 cm |
| Wysokość minimalna | 13,5 cm |
| Długość po złożeniu | 49 cm |
| Liczba sekcji | 4 |
| Materiał | Włókno węglowe |
| Waga | Statyw: 750 g; Głowica: 270 g; Poziomica: 80 g |
| Dodatkowe informacje | 10-warstwowe włókno węglowe; Głowica: średnica: 38 mm, wysokość: 76 mm, zakres pochylenia: od -75° do +90°; Gwint montażowy: UNC 3/8”-16; Poziomica: zakres pochylenia: +10° / -10°, średnica: 33 mm, wysokość: 76 mm. |
| Dołączone akcesoria | Torba transportowa; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | FT_011976 |
| Kod producenta (EAN) | 6940828310575 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.