Statyw 3w1 + głowica panoramiczna 3D K&F Concept KF09.087V4 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw 3w1 + głowica panoramiczna 3D K&F Concept KF09.087V4 Czarny - Black
Wszechstronny statyw z głowicą panoramiczną K&F Concept KF09.087V4 3w1 wykonany został z lekkiego stopu aluminium. Oferuje imponującą wysokość maksymalną 231 cm jako statyw oraz 240 cm jako monopod oraz udźwig do 10 kg. Model ten wyróżnia się poziomą kolumną centralną idealną do fotografii produktowej typu flat lay, również doskonale sprawdzi się jako statyw dla vlogera oraz profesjonalnego fotografa.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Foto i wideo |
| Głowica w zestawie | Tak |
| Udźwig | Do 10 kg |
| Wysokość maksymalna | 231 cm (jako statyw), 240 cm (jako monopod) |
| Wysokość minimalna | 46 - 50 cm |
| Długość po złożeniu | 50 cm (dzięki systemowi odwrotnego składania nóg) |
| Liczba sekcji | 4 |
| Materiał | Aluminium |
| Waga | 2,49 kg (statyw + głowica) |
| Dodatkowe informacje | Pochylna kolumna centralna, obrót głowicy o 360 stopni z precyzyjną podziałką i wbudowaną poziomicą, hak grawitacyjny, trzystopniowa regulacja kąta rozstawu nóg (22°, 52°, 82°). |
| Dołączone akcesoria | Sztyca o długości 30 cm, torba transportowa, adapter z gwintu 3/8 na 1/4", śruby montażowe, klucz imbusowy. |
| Kod sklepu (SKU) | SB7140 |
| Kod producenta (EAN) | 5904647812819 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.