towar niedostępny
Dostępny
Opis
Słuchawki Sony WI-C100 Beżowe - Beige
Słuchawki bezprzewodowe douszne Sony WI-C100 oferują do 25 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki na jednym ładowaniu akumulatora. Zastosowanie technologii DSEE umożliwia przywrócenie wysokich częstotliwości dźwięku, dzięki czemu brzmienie staje się bardziej naturalne i zbliżone do oryginalnego nagrania. Dzięki klasie wodoodporności IPX4 urządzenie jest odporne na pot i zachlapania, co sprawia, że idealnie sprawdzają się jako słuchawki do biegania. Pełna personalizacja dźwięku oraz obsługa formatu 360 Reality Audio są możliwe poprzez dedykowaną aplikację Sony Headphones Connect.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Dokanałowe |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.0 |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulatorowe (ładowanie USB-C); 10 min ładowania zapewnia 60 min pracy |
| Maksymalny czas pracy | Do 25 h (słuchanie muzyki), do 15 h (ciągła komunikacja); Czas ładowania - 3 h |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Dźwięk Dolby Atmos (z BRAVIA XR); System DSEE; Współpraca z aplikacją Sony Headphones Connect; Korektor dźwięku; Obsługa asystenta głosowego; 360 Reality Audio; Fast Pair; Swift Pair. |
| Odporność | IPX4 |
| Kolor | Beżowy |
| Wymiary | Dł. paska - 132 mm; Słuchawka - 19 x 18 mm |
| Waga | ~20 g |
| Dołączone akcesoria | Przewód USB-C; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | WIC100C |
| Kod producenta (EAN) | 4548736133990 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.