towar niedostępny
Dostępny
Opis
Słuchawki Sony WH-CH720N Białe - White
Nowoczesne słuchawki nauszne Sony WH-CH720N oferują skuteczne wyciszenie dźwięków otoczenia dzięki systemowi Dual Noise Sensor oraz możliwości regulacji poziomu hałasu w dedykowanej aplikacji. Model ten umożliwia 35 godzin słuchania z włączonym trybem redukcji szumów, a funkcja szybkiego ładowania zapewnia dodatkową godzinę pracy już po 3 minutach zasilania. Urządzenie wspiera standard 360 Reality Audio oraz umożliwia pełną personalizację brzmienia poprzez ustawienia korektora graficznego. Wyposażenie tych słuchawek z ANC w mikrofony kształtujące wiązkę czyni je idealnym narzędziem do prowadzenia rozmów i codziennej eksploatacji.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Nauszne |
| Łączność | Przewodowa i bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.2; Jack 3,5 mm |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulator litowo - jonowy (ładowanie USB-C); Szybkie ładowanie (3 min = 1 h pracy) |
| Maksymalny czas pracy | Do 50 h (bez ANC), do 35 h (z ANC) |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Technologia Precise Voice Pickup; Mikrofony kształtujące wiązkę; Cyfrowa redukcja hałasu (Dual Noise Sensor); Procesor V1; System DSEE; 360 Reality Audio; Obsługa aplikacji Sony Headphones Connect (EQ). |
| Dodatkowe informacje c.d. | Połączenie wielopunktowe (Multipoint); Swift Pair i Fast Pair; Sterowanie głosowe; Przetwornik dynamiczny 30 mm; Pasmo przenoszenia 20 - 20 000 Hz. |
| Kolor | Biały |
| Waga | ~192 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | WHCH720NW |
| Kod producenta (EAN) | 4548736147843 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.