Słuchawki Sony WH-1000XM5 Czarne - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Słuchawki Sony WH-1000XM5 Czarne - Black
Słuchawki bezprzewodowe nauszne Sony WH-1000XM5 stanowią doskonały wybór dla osób poszukujących najlepszych słuchawek bezprzewodowych z zaawansowaną redukcją hałasu. Model ten wykorzystuje dwa procesory i łącznie osiem mikrofonów, aby zapewnić najwyższą jakość w standardzie Hi-Res Audio. Dzięki technologii Auto NC Optimizer urządzenie automatycznie dostosowuje poziom tłumienia do warunków otoczenia. Całość uzupełnia wydajny akumulator umożliwiający 30 godzin pracy z włączoną funkcją ANC.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Wokółuszne |
| Łączność | Przewodowa i bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.2; Jack 3,5 mm |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulator litowo - jonowy (ładowanie USB-C); Szybkie ładowanie (3 min = 3 h pracy z USB PD) |
| Maksymalny czas pracy | Do 30 h (z ANC), do 40 h (bez ANC) |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Tak |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Czujniki | Czujnik pojemnościowy, czujnik ciśnienia atmosferycznego |
| Dodatkowe informacje | 4 mikrofony kształtujące wiązkę z algorytmem redukcji szumów opartym na AI; Redukcja hałasu (Procesor V1 i QN1); Auto NC Optimizer; Hi-Res Audio; LDAC; DSEE Extreme; Multipoint (parowanie z 2 urządzeniami); Przetwornik akustyczny 30 mm. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Swift Pair; Fast Pair; Funkcja Speak-to-Chat - stopowanie muzyki, gdy użytkownik zaczyna mówić; Adaptive Sound Control; Wbudowany asystent głosowy; |
| Kolor | Czarny |
| Waga | ~250 g |
| Dołączone akcesoria | Etui transportowe, przewód audio (1,2 m), przewód USB-C, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | WH1000XM5B |
| Kod producenta (EAN) | 4548736132580 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.