Słuchawki Skullcandy Hesh Evo Kość słoniowa - Bone
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki Skullcandy Hesh Evo Kość słoniowa - Bone
Skullcandy Hesh Evo to lekkie i wyjątkowo wygodne słuchawki bezprzewodowe nauszne, które dzięki potężnym przetwornikom 40 mm gwarantują głębokie i czyste brzmienie. Stabilne połączenie Bluetooth 5.0 oraz bateria wytrzymująca do 36 godzin umożliwiają nieprzerwane słuchanie muzyki przez kilka dni bez konieczności częstego sięgania po ładowarkę. Te nowoczesne słuchawki Bluetooth wyposażono w praktyczną funkcję szybkiego ładowania oraz lokalizator Tile, co znacząco podnosi komfort ich codziennego użytkowania.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Wokółuszne |
| Łączność | Przewodowa i bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.0; Jack 3,5 mm |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulatorowe; Wbudowana bateria litowo - jonowa; Ładowanie przez port USB-C |
| Maksymalny czas pracy | Do 36 h (bez ANC), do 22 h (z ANC); 10 min ładowania zapewnia 3 h pracy |
| Złącze | USB-C; Jack 3,5 mm |
| Odłączany kabel | Tak |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Dodatkowe informacje | Przetworniki o średnicy 40 mm; Pasywna izolacja szumów dzięki dopasowanym nausznikom; Wbudowane przyciski sterujące; Pałąk idealnie dopasowujący się do głowy; Technologia lokalizacji Tile. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Impedancja 32 Ohm, dynamika 91,3 dB; Pasmo przenoszenia 20 Hz - 20 000 Hz; Kompatybilność dla asystentów głosowych. |
| Kolor | Kość słoniowa |
| Wymiary | ~180 x 170 mm |
| Waga | ~213 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C; Kabel Jack 3,5 mm; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | S6HVW-S951 |
| Kod producenta (EAN) | 810145320259 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.