Słuchawki Honor Earbuds Open Złote - Polar Gold
0
Cena regularna:
499,00 zł
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki Honor Earbuds Open Złote - Polar Gold
Te zaawansowane słuchawki bezprzewodowe Honor Earbuds Open o innowacyjnej konstrukcji typu open-ear zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania bez ucisku wewnątrz kanału słuchowego. Model ten doskonale sprawdza się jako słuchawki sportowe dzięki stabilnym zausznikom oraz odporności na pył i zachlapania w standardzie IP54. Prezentowana słuchawka Bluetooth 5.2 umożliwia błyskawiczne parowanie z urządzeniami i oferuje łączny czas pracy do 22 godzin, co czyni ją idealnym wyborem dla osób prowadzących aktywny tryb życia.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Powietrzne (open-ear) |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.2 |
| Zasięg | Do 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulatorowe, pojemność baterii: 58 mAh (słuchawka), 480 mAh (etui ładujące). |
| Maksymalny czas pracy | Słuchawki - 6 h; Z etui ładującym - 22 h; 15 min ładowania umożliwia 2 h pracy |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Surround subwoofer; Tłumaczenie AI na żywo; Ergonomiczny design - równomierne rozłożenie nacisku na ucho; Materiały przyjazne dla skóry - silikon klasy spożywczej; Stop niklowo-tytanowy zapewnia trwałość i elastyczność. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Ultra cienkie zaczepy nie kolidują z okularami; 16-milimetrowy głośnik magnetyczny; Aktywne tłumienie hałasu; 3 mikrofony; Czujnik Halla; Automatyczne ponowne łączenie; Tryb dźwięku EQ. |
| Odporność | IP54 |
| Kolor | Złoty |
| Wymiary | Słuchawka - 49,22 x 39,52 x 15,6 mm; Etui - 80,44 x 61,02 x 20,45 mm |
| Waga | Słuchawka - 7,9 g |
| Dołączone akcesoria | Etui ładujące, skrócona instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 5503ABNF |
| Kod producenta (EAN) | 6936520860845 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.