Selfie stick do telefonu USAMS ZB324 Mini Wireless Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Selfie stick do telefonu USAMS ZB324 Mini Wireless Czarny - Black
Statyw do nagrywania telefonem USAMS został wyposażony w wzmocnioną konstrukcję nóżek z antypoślizgowymi zakończeniami, co gwarantuje stabilność nawet na nierównym podłożu. Dołączony pilot Bluetooth 5.2 umożliwia zdalne robienie zdjęć i nagrywanie filmów z odległości do 10 metrów za pomocą jednego kliknięcia. To idealny selfie stick do telefonu dla osób podróżujących solo, streamerów oraz twórców contentu na social media, ceniących sobie wygodę obsługi bez konieczności dotykania urządzenia.
Specyfikacja
| Maksymalna długość | 100 cm |
| Długość po złożeniu | 200 cm |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Mocowanie | Uniwersalne mocowanie zaciskowe o szerokości od 65 do 90 mm |
| Wykończenie | ABS + stal nierdzewna; Powierzchnia zapobiegająca ślizganiu się w dłoni |
| Waga | 169 g |
| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Obrót o 360° na boki oraz 270° w przód i tył; Teleskopowy trzon; Antypoślizgowe zakończenie statywu; Pilot Bluetooth z zasięgiem 10 m. |
| Akcesoria dodatkowe | Pilot Bluetooth; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | USA001586 |
| Kod producenta (EAN) | 6958444993027 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.