Selfie stick do telefonu AWEI X56 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Selfie stick do telefonu AWEI X56 Czarny - Black
Niezależnie od tego, jakiego smartfona używasz, ten uniwersalny stick do telefonu zapewni Ci pełną kompatybilność z systemami iOS oraz Android. Jest to doskonały selfie stick do smartfonów iPhone oraz Samsung, obsługujący urządzenia o szerokości od 65 do 92 mm. Antypoślizgowa mata wewnątrz uchwytu chroni obudowę telefonu przed zarysowaniami, a stabilny gimbal gwarantuje płynne ujęcia bez drgań, niezależnie od dynamiki nagrania.
Specyfikacja
| Maksymalna długość | 193 cm |
| Długość po złożeniu | 36,5 cm |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Mocowanie | Uniwersalne mocowanie zaciskowe |
| Wykończenie | ABS + stal nierdzewna |
| Waga | 400 g |
| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Maksymalne obciążenie: 300 g; Mata antypoślizgowa; Głowica umożliwiająca obrót o 360°; Pilot zasilany za pomocą baterii CR2032; Częstotliwość transmisji: 2,4 GHz - 2,4835 GHz; Odległość transmisji: 10 m. |
| Akcesoria dodatkowe | Pilot Bluetooth; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | AWE000232 |
| Kod producenta (EAN) | 6954284013116 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.