Rozrusznik samochodowy Blitzwolf BW-JA1 20000 mAh Niebieski - Blue
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Rozrusznik samochodowy Blitzwolf BW-JA1 20000 mAh Niebieski - Blue
Potężny rozrusznik samochodowy Blitzwolf BW-JA1 o pojemności 20000 mAh to niezastąpiony jump starter powerbank, który bez problemu uruchomi silniki benzynowe i diesla. Wielokrotne awaryjne uruchamianie silnika jest możliwe dzięki wysokiej pojemności akumulatora. Rozrusznik służy również jako wydajny powerbank do ładowania urządzeń mobilnych.
Specyfikacja
| Prąd szczytowy | 2500 A |
| Temperatura pracy | -20℃ - 60℃ |
| Kompresor | Maksymalne ciśnienie: 150 PSI / Przepływ powietrza: 45 l/min |
| Powerbank | Pojemność: 20000 mAh |
| Złącza / porty | 2 x port USB (do szybkiego ładowania telefonów) |
| Dodatkowe informacje | Dokładność pomiaru: ±1,5 PS, napięcie wejściowe ładowania: 5V 2A, jednostka ciśnienia: PSI, BAR, KPA, KG/cm2, napięcie znamionowe: 14,8 V, prąd maksymalny: <8V, wartość lumenów latarki: 120LM. |
| Dodatkowe informacje | Ekran LCD, pełne napompowanie opony samochodowej (0-36 PSI) zajmuje tylko 3 minuty, wzestawie zestaw adapterów do pompowania opon rowerowych, materacy powietrznych lub zabawek wodnych, futerał, zaciski, wąż powietrzny, nadmuchiwany adapter, kabel USB-C. |
| Wymiary | 22 x 9,5 x 8,9 cm |
| Waga | 780 g |
| Kod sklepu (SKU) | BW-JA120 |
| Kod producenta (EAN) | 5905316148369 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.