Rozrusznik samochodowy Blitzwolf BW-JA1 16000 mAh Niebieski - Blue
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Rozrusznik samochodowy Blitzwolf BW-JA1 16000 mAh Niebieski - Blue
Niezawodny jump starter Blitzwolf BW-JA1 z baterią 16000mAh to kompaktowy, ale wydajny booster samochodowy, który zapewni awaryjny start pojazdowi. To idealny powerbank do samochodu dla kierowców, którzy szukają solidnego urządzenia do awaryjnego uruchamiania silnika. Model ten łączy funkcjonalność rozrusznika i powerbanku.
Specyfikacja
| Prąd szczytowy | 2000 A |
| Temperatura pracy | -20℃ - 60℃ |
| Kompresor | Maksymalne ciśnienie: 150 PSI / Przepływ powietrza: 45 l/min |
| Powerbank | Pojemność: 16000 mAh |
| Złącza / porty | 2 x port USB (do szybkiego ładowania telefonów) |
| Dodatkowe informacje | Dokładność pomiaru: ±1,5 PS, napięcie wejściowe ładowania: 5V 2A, jednostka ciśnienia: PSI, BAR, KPA, KG/cm2, napięcie znamionowe: 14,8 V, prąd maksymalny: <8V, wartość lumenów latarki: 120LM. |
| Dodatkowe informacje | Ekran LCD, pełne napompowanie opony samochodowej (0-36 PSI) zajmuje tylko 3 minuty, wzestawie zestaw adapterów do pompowania opon rowerowych, materacy powietrznych lub zabawek wodnych, futerał, zaciski, wąż powietrzny, nadmuchiwany adapter, kabel USB-C. |
| Wymiary | 22 x 9,5 x 8,9 cm |
| Waga | 780 g |
| Kod sklepu (SKU) | BW-JA116 |
| Kod producenta (EAN) | 5905316148352 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.