Rozrusznik samochodowy BlitzWolf Jump Starter BW-JS1 12000mAh Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Rozrusznik samochodowy BlitzWolf Jump Starter BW-JS1 12000mAh Czarny - Black
Ten kompaktowy jump starter powerbank BlitzWolf BW-JS1 charakteryzuje się mocą szczytową 800A i pojemnością 12000mAh, umożliwiając natychmiastowe awaryjne uruchomienie silników w pojazdach takich jak samochody, motocykle czy łodzie. Urządzenie to, łączące funkcje przenośnego rozrusznika samochodowego i powerbanku, jest niezbędnym elementem wyposażenia, zapewniającym niezawodność w sytuacjach kryzysowych.
Specyfikacja
| Prąd szczytowy | 800 A |
| Temperatura pracy | -20℃ - 60℃ |
| Powerbank | Pojemność: 12000 mAh |
| Złącza / porty | Wejście: USB-C (5V/2A), micro USB (5V/2A), wyjście: 2x USB QC 3.0 (5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A) |
| Dodatkowe informacje | Kompatybilny z: pojazdy z silnikami benzynowymi o pojemności do 4,5l oraz z silnikami Diesla o pojemności do 3l (akumulatory 12V), certyfikat wodoszczelności IP67, szybkie ładowanie urządzeń przenośnych, wbudowana latarka LED (z funkcją wysyłania sygnału |
| Dodatkowe informacje | W zestawie: kable rozruchowe, kabel USB - USB-C, kabel USB - micro USB, etui, instrukcja obsługi. |
| Wymiary | 18,5 x 10,2 x 4,6 cm |
| Waga | 620 g |
| Kod sklepu (SKU) | BW-JS1 |
| Kod producenta (EAN) | 5907489603010 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.