Przenośna stacja zasilania EcoFlow Trail 300 DC Szara - Gray
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Przenośna stacja zasilania EcoFlow Trail 300 DC Szara - Gray
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Stacja zasilania |
| Typ akumulatora | LiFePO4 (litowo-żelazowo-fosforowy) |
| Pojemność akumulatora | 288 Wh |
| Żywotność | ~3000 cykli |
| Gniazda wejściowe | 2 x USB-C, port solarny, gniazdo samochodowe |
| Gniazda wyjściowe | 2 x USB-A, 2 x USB-C, gniazdo samochodowe |
| Moc wejściowa (W) | Wejście: 2 x USB-C, 2 x 140 W, port solarny 110 W, gniazdo samochodowe 110 W. |
| Maksymalna moc wyjściowa (W) | Wyjście: 2 x USB-A, 12 W na port, 2 x USB-C: 140 W na port |
| Napięcie wejściowe (V) | Wejście: 2 x USB-C, 2 x 9/12/15 V ⎓ 3 A, 20/28 V = 5 A, port solarny: 10-30 V ⎓ 10 A maks., gniazdo samochodowe: 10-30 V ⎓ 10 A maks.. |
| Napięcie wyjściowe (V) | Wyjście: 2 x USB-A, 5 V = 2,4 A, 2 x USB-C5/9/12/15 V = 3 A, 20/28 V = 5 A, gniazdo samochodowe: 12 V = 10 A |
| Ładowanie solarne | Tak |
| Dodatkowe informacje | Maks. wysokość pracy: mniej lub więcej 3000 m, temperatura ładowania: od 0°C do 45°C, rozładowania: od -10°C do 45°C, przechowywania: od -10°C do 45°C. |
| Zabezpieczenia | Ochrona przed przepięciem, przeciążeniem, przegrzaniem, zwarciem, niskim napięciem, zbyt niską temperaturą i prądem przetężeniowym. |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 166 x 115 x 167 mm |
| Waga | 2,6 kg |
| Kod sklepu (SKU) | 5023901002 |
| Kod producenta (EAN) | 4895251648394 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.