Przenośna stacja zasilania EcoFlow Trail 200 DC Szara - Gray
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Przenośna stacja zasilania EcoFlow Trail 200 DC Szara - Gray
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Stacja zasilania |
| Typ akumulatora | LiFePO4 (litowo-żelazowo-fosforowy) |
| Pojemność akumulatora | 192 Wh |
| Żywotność | ~3000 cykli |
| Gniazda wejściowe | 2 x USB-C |
| Gniazda wyjściowe | Wyjście: USB-A1/A2: 12 W na port, USB-C1: 140 W, USB-C2: 100 W. |
| Moc wejściowa (W) | Wejście: USB-C1: 140 W, USB-C2: 100 W. |
| Maksymalna moc wyjściowa (W) | Wyjście: 2 x USB-A, 12 W na port, 2 x USB-C: 140 W na port |
| Napięcie wejściowe (V) | USB-C1: 9/12/15 V = 3 A, 20/28 V = 5 A, USB-C2: 9/12/15 V = 3 A, 20 V = 5 A |
| Napięcie wyjściowe (V) | USB-A1/A2: 5 V = 2,4 A, USB-C1: 5/9/12/15 V = 3 A, 20/28 V = 5 A, USB-C2: 5/9/12/15 V = 3 A, 20 V = 5 A |
| Ładowanie solarne | Nie |
| Dodatkowe informacje | Ładowanie urządzenia do 80% w 57 minut, kompaktowy rozmiar, ładowanie kilku sprzętów jednocześnie, maksymalna wysokość pracy: poniżej 3000 m, temperatura ładowania: od 0°C do 45°C, przechowywania i rozładowania: od -10°C do 45°C. |
| Zabezpieczenia | Obudowa spełnia normy odporności na ogień UL94V-0, SOC Balancing, diagnostyka X-Guard, klasa ochrony IP30, system zarządzania pracą akumulatora (BMS). |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 126 x 115 x 167 mm |
| Waga | 1,8 kg |
| Kod sklepu (SKU) | 5022701003 |
| Kod producenta (EAN) | 4895251644808 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.