Przenośna stacja zasilania EcoFlow River 3 Plus Czarna - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Przenośna stacja zasilania EcoFlow River 3 Plus Czarna - Black
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Stacja zasilania |
| Typ akumulatora | LiFePO4 (litowo-żelazowo-fosforowy) |
| Pojemność akumulatora | 286 Wh |
| Żywotność | ~3000 cykli |
| Gniazda wejściowe | Wejście zasilania AC, wejście ładowania solarnego/samochodowego, port dodatkowej baterii. |
| Gniazda wyjściowe | 3 x AC, 2 x USB-A o łącznej mocy 24 W, 1 x USB-C 100 W oraz gniazdo samochodowe 12,6 V 126 W |
| Moc wejściowa (W) | AC: 360W, ładowanie solarne: 220W - pełne naładowanie w 1.5 godziny (45W - pełne naładowanie w 7.3 godziny, 60W - pełne naładowanie w 5.5 h, 110W - pełne naładowanie w 3 h, ładowarka samochodowa: 220W, generator: 360W. |
| Maksymalna moc wyjściowa (W) | AC: 600 W, 2 x USB-A: 12W na port, USB-C: 100W, wyjście samochodowe: 126W. |
| Napięcie wejściowe (V) | AC: 200~240V, 3A maks., 50/60Hz, ładowanie solarne: 11~55V, 13A, ładowanie gniazdkiem samochodowym: 11~55V, 8A, ładowanie za pomocą generatora: 200-240V, 3A. |
| Napięcie wyjściowe (V) | AC: 230V~50Hz, USB-A: 5V-2.4A, USB-C: 5/9/12/15V-3A maks, 20V-5A, wyjście samochodowe: 12.6V, 10A. |
| Ładowanie solarne | Tak |
| Łączność | Wi-Fi, Bluetooth |
| Dodatkowe informacje | Możliwość rozszerzenia pojemności o jeden akumulator, kompatybilność z EB300 (286Wh) oraz EB600 (572Wh), poziom hałasu: 30 dB, klasa szczelności: IP54, UPS: <10 ms. |
| Zabezpieczenia | System zarządzania baterią (BMS), zabezpieczenie przed przeciążeniem, nadprądowe, termiczne, ostrzeżenie o wysokiej lub niskiej temperaturze. |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 23,4 x 23,1 x 14,6 cm |
| Waga | 4,7 kg |
| Kod sklepu (SKU) | EFRIVER3PLUS |
| Kod producenta (EAN) | 4895251627917 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.