Powerbank magnetyczny Zens Pro 1 Slim Qi2 5000 mAh USB-C 15 W Biały - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank magnetyczny Zens Pro 1 Slim Qi2 5000 mAh USB-C 15 W Biały - White
Nowoczesny powerbank do iPhone'a wykorzystujący ogniwa półprzewodnikowe to gwarancja stabilnej pracy i zwiększonej odporności na zmiany temperatury. Urządzenie wspiera standard powerbank Fast Charge, oferując do 25 W mocy bezprzewodowej dla najnowszych modeli smartfonów Apple. Wyposażenie w złącze USB-C umożliwia ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie oraz korzystanie z funkcji Power Pass-Through, dzięki której smartfon i powerbank są ładowane w tym samym czasie z jednego gniazdka.
Specyfikacja
| Pojemność | 5 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Li-ion (litowo-jonowy) |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | 1x USB-C; 1x Qi2 |
| Napięcie wejściowe (V) | 5 V / 9 V / 12 V (maks. 3 A / 1,67 A) |
| Moc | 25 W; Szybkie ładowanie bezprzewodowe dla iPhone 16 i nowszych; Do 15 W dla starszych modeli |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Dodatkowe informacje | Technologia Power Pass-Through (ładowanie telefonu i powerbanku jednocześnie); Możliwość ładowania dwóch urządzeń naraz; Wyjątkowo smukła konstrukcja; Obudowa z wysokiej klasy aluminium. |
| Odporność i certyfikaty | Odporność na uderzenia i zmiany temperatury |
| Wysokość | 102 mm |
| Szerokość | 70 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Waga | 122 g |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C (20 cm); Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | ZEN000022 |
| Kod producenta (EAN) | 8720618634658 |
| Gwarancja | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.