Powerbank magnetyczny EcoFlow Rapid 5000 mAh Srebrny - Silver
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank magnetyczny EcoFlow Rapid 5000 mAh Srebrny - Silver
Niezwykle poręczny i stylowy srebrny mini powerbank EcoFlow Rapid o pojemności 5000 mAh jest dyskretnym, bezprzewodowym akcesorium. Dzięki funkcji MagSafe i silnym magnesom, ten powerbank magnetyczny gwarantuje szybkie ładowanie i pewne przyleganie do kompatybilnych smartfonów.
Specyfikacja
| Pojemność | 5 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-jonowe |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | C1: wbudowany kabel USB-C (wejście/wyjście) / C2: Port USB-C (wejście/wyjście) |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Dodatkowe informacje | Moc wejściowa ładowania przewodowego: 30 W, moc wyjściowa ładowania przewodowego: 30 W, obsługiwane protokoły ładowania przewodowego: PD, QC, PPS, FCP, SCP, UFCS, moc wyjściowa ładowania bezprzewodowego: 15 W. |
| Wysokość | 108 mm |
| Szerokość | 70 mm |
| Grubość | 13,9 mm |
| Waga | 165 g |
| Akcesoria dodatkowe | Zintegrowany przewód USB-C |
| Kod sklepu (SKU) | EF-RAPID500EU |
| Kod producenta (EAN) | 4895251627405 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.