Powerbank USAMS US-CD189 9000 mAh 20 W Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank USAMS US-CD189 9000 mAh 20 W Czarny - Black
USAMS US-CD189 to wyjątkowo kompaktowy powerbank o pojemności 9000 mAh, który wspiera technologie szybkiego ładowania PD 20W oraz QC 3.0. Wyposażenie w dwa porty wyjściowe (USB-C i USB-A) umożliwia jednoczesne zasilanie dwóch urządzeń z inteligentnym dopasowaniem mocy i pełną ochroną ogniw. Ten elegancki, czarny powerbank Fast Charge stanowi idealny kompromis między lekkością a wydajnością, mieszcząc się w każdej kieszeni.
Specyfikacja
| Pojemność | 9 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowe |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | 1x USB-A, 1x USB-C |
| Napięcie wejściowe (V) | USB-C: 5V⎓3A 9V⎓2A |
| Napięcie wyjściowe (V) | USB-C: 5 V⎓3 A 9 V⎓2,2 A 12 V⎓1,67 A; USB-A1: 5 V⎓4,5 A 9 V⎓2 A 12 V⎓1,5 A (maks. 22,5 W) |
| Moc | 20 W PD |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Kompatybilność z protokołami szybkiego ładowania QC/AFC/SCP/2.4; Pojemność nominalna: 5400 mAh; Nowoczesny design; Zintegrowany wyświetlacz LED. |
| Wysokość | 111 mm |
| Szerokość | 51 mm |
| Grubość | 35 mm |
| Waga | 222 g |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | USA001255 |
| Kod producenta (EAN) | 6958444902791 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.