Powerbank 4smarts Pocket Dual Cord 20000 mAh 22.5W Gwiezdna szarość - Space gray
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank 4smarts Pocket Dual Cord 20000 mAh 22.5W Gwiezdna szarość - Space gray
Ten ultra kompaktowy powerbank 20000mAh 4smarts Pocket Dual Cord oferuje dużą rezerwę energii i szybkie ładowanie z mocą do 22,5W (Quick Charge/PD). Powerbank w kolorze gwiezdnej szarości jest wyposażony w dwa zintegrowane kable USB-C, co pozwala na natychmiastowe ładowanie niemal wszystkich smartfonów bez konieczności noszenia dodatkowych przewodów.
Specyfikacja
| Pojemność | 20 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowe |
| Liczba złączy | 4 |
| Rodzaje złączy | 2 x zintegrowany kabel USB-C, 1x port USB-C, 1x posrt USB-A |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Ładowanie przelotowe: ładuje się za pomocą zintegrowanego kabla lub portu USB-C, jednocześnie zasilając urządzenia, yświetlacz LCD pokazuje stan baterii, główny kabel o mocy do 22,5 W, funkcja pass-through, materiał: akrylonitryl-butadien-styren (ABS), po |
| Wysokość | 100 mm |
| Szerokość | 70 mm |
| Grubość | 25 mm |
| Waga | 320 g |
| Akcesoria dodatkowe | Zintegrowany przewód USB-C x2 |
| Kod sklepu (SKU) | 4SM000029 |
| Kod producenta (EAN) | 4252011912469 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.