Powerbank 4smarts PicoFold 5000 mAh 22.5 W Biały - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank 4smarts PicoFold 5000 mAh 22.5 W Biały - White
4smarts PicoFold to nowoczesny mini powerbank o pojemności 5000 mAh, który dzięki wbudowanemu wtykowi USB-C doskonale sprawdza się jako mobilny powerbank do telefonu. Ten mały powerbank wspiera technologię Fast Charge o mocy 22,5 W, gwarantując szybkie ładowanie urządzeń w każdej sytuacji.
Specyfikacja
| Pojemność | 5 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-jonowe |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | 1 x port: USB-C; 1x Składany wtyk USB-C |
| Napięcie wejściowe (V) | 5 V/3.0 A (15 W); 9 V/2.0 A (18 W); 12 V/1.5 A (18 W) |
| Napięcie wyjściowe (V) | 5 V/3.0 A (15 W); 9 V/2.22 A (20 W); 10 V/2.25 A (22.5 W); 12 V/1.67 A (20 W) |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Wyświetlacz cyfrowy LCD; Zabezpieczenie przed przepięciem, zabezpieczenie przed rozładowaniem, zabezpieczenie przed przeładowaniem, zabezpieczenie przed zwarciem; Zasilanie USB 2.0; Huawei Super Charge; Qualcomm Quick Charge 3.0; Adaptacyjne szybkie ładow |
| Wysokość | 105 mm |
| Szerokość | 95 mm |
| Grubość | 35 mm |
| Waga | 110 g |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 4SM000035 |
| Kod producenta (EAN) | 4252011912636 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.