Pendrive Verbatim V3 USB 3.2 Gen. 1 32 GB Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Pendrive Verbatim V3 USB 3.2 Gen. 1 32
GB Czarny - Black
Ta nowoczesna pamięć przenośna o pojemności 32 GB wykorzystuje szybki interfejs USB 3.2 Gen 1, co pozwala na sprawne przenoszenie dużych zestawów danych. Wysuwany mechanizm „slide and lock” skutecznie chroni ten pendrive przed uszkodzeniami, eliminując konieczność stosowania osobnej zatyczki.
Specyfikacja
| Pojemność | 32 GB |
| Interfejs | USB 3.2 Gen. 1 |
| Złącza | USB Type-A |
| Maks. prędkość odczytu | do 80 MB/s |
| Maks. prędkość zapisu | do 25 MB/s |
| Dodatkowe informacje | Zgodność ze standardem USB 2.0; Windows 10, 8, 7; Mac OS X 10.4 lub nowsza wersja; Chowane złącze; SuperSpeed USB 5Gbps. |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 58 x 20 x 11 mm |
| Waga | 10 g |
| Kod sklepu (SKU) | VER000090 |
| Kod EAN | 023942491736 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.