Pendrive Verbatim V3 USB 3.2 Gen. 1 128 GB Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Pendrive Verbatim V3 USB 3.2 Gen. 1 128 GB Czarny - Black
Pendrive Verbatim V3 o pojemności 128 GB oferuje wysoką wydajność standardu USB 3.2 Gen 1, co pozwala na sprawne przesyłanie i przechowywanie obszernych materiałów cyfrowych. Ta poręczna pamięć USB wyróżnia się bezpiecznym mechanizmem wysuwania złącza.
Specyfikacja
| Pojemność | 128 GB |
| Interfejs | USB 3.2 Gen. 1 |
| Złącza | USB Type-A |
| Maks. prędkość odczytu | do 80 MB/s |
| Maks. prędkość zapisu | do 25 MB/s |
| Dodatkowe informacje | Zgodność ze standardem USB 2.0; Windows 10, 8, 7; Mac OS X 10.4 lub nowsza wersja; Chowane złącze; SuperSpeed USB 5Gbps. |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 58 x 20 x 11 mm |
| Waga | 10 g |
| Kod sklepu (SKU) | VER000088 |
| Kod EAN | 023942491897 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.