Pendrive Verbatim V3 Max USB 3.2 Gen. 1 64 GB Niebieski - Blue
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Pendrive Verbatim V3 Max USB 3.2 Gen. 1 64 GB Niebieski - Blue
Pamięć USB Verbatim V3 MAX 64 GB zapewnia szybki dostęp do plików dzięki wykorzystaniu wydajnego interfejsu USB 3.2 Gen. 1. Ten praktyczny pendrive posiada wysuwaną konstrukcję, która skutecznie chroni dysk flash przed uszkodzeniami, stanowiąc niezawodną pamięć przenośną do codziennego użytku.
Specyfikacja
| Pojemność | 64 GB |
| Interfejs | USB 3.2 Gen. 1 |
| Złącza | USB Type-A |
| Dodatkowe informacje | Zgodność ze standardem USB 2.0; Windows 10, 8, 7; Mac OS X 10.4 lub nowsza wersja; Chowane złącze; SuperSpeed USB 5Gbps. |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 58 x 20 x 11 mm |
| Waga | 10 g |
| Kod sklepu (SKU) | VER000085 |
| Kod EAN | 023942498070 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.