Pendrive Verbatim V200 Metal USB 3.2 Gen. 1 128 GB Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Pendrive Verbatim V200 Metal USB 3.2 Gen. 1 128 GB Czarny - Black
Pendrive Verbatim V200 Metal 128 GB posiada wytrzymałą, aluminiową obudowę, która skutecznie zabezpiecza dane podczas codziennego transportu. Ta szybka pamięć USB wspiera standard 3.2 Gen 1, oferując prędkość odczytu do 200 MB/s, co czyni ją idealnym rozwiązaniem dla osób potrzebujących sprawnego dostępu do swoich plików.
Specyfikacja
| Pojemność | 128 GB |
| Interfejs | USB 3.2 Gen. 1 |
| Złącza | USB Type-A |
| Dodatkowe informacje | Zgodność ze standardem USB 2.0; Windows 11, 10, 8; Mac OS X 10.14 lub nowsza wersja; Zatykane złącze; Wysoka prędkość transferu do 200 MB/s. |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 55,6 x 17,5 x 9,4 mm |
| Waga | 8,4 g |
| Kod sklepu (SKU) | VER000218 |
| Kod EAN | 023942302124 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.