Pendrive Verbatim ToughMAX USB 2.0 64 GB Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Pendrive Verbatim ToughMAX USB 2.0 64 GB Czarny - Black
Niezwykle odporny pendrive o pojemności 64 GB stanowi idealny wybór do transportu dużej ilości danych w miejscach narażonych na trudne warunki zewnętrzne. Ta pancerna pamięć przenośna wytrzymuje ekstremalny nacisk oraz zanurzenie, gwarantując niezawodność, której nie oferuje standardowy dysk flash.
Specyfikacja
| Pojemność | 64 GB |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Złącza | USB Type-A |
| Maks. prędkość odczytu | do 12 MB/s |
| Maks. prędkość zapisu | do 5 MB/s |
| Dodatkowe informacje | Zgodność ze standardem USB 3.2 Gen. 1; Windows 11, 10, 8; Mac OS X 10.4 lub nowsza wersja; Siły zgniatające do 2250 kg; Wodoszczelność do 30 m; Wytrzymałość na temperatury od -25°C do 150°C; Materiał: komponenty KyronMAX. |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 46 x 20 x 9 mm |
| Waga | 7 g |
| Kod sklepu (SKU) | VER000125 |
| Kod EAN | 023942493327 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.