Pendrive Verbatim PinStripe USB 3.2 Gen 1 64 GB Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Pendrive Verbatim PinStripe USB 3.2 Gen 1 64 GB Czarny - Black
Pamięć przenośna Verbatin PinStripe o pojemności 64 GB umożliwia swobodne przechowywanie i bezpieczny transport dużych zestawów danych w prędkości 5 GB/s. Wysuwana konstrukcja zapewnia ochronę i asekuruje pendrive przed zanieczyszczeniami, eliminując jednocześnie ryzyko zgubienia zatyczki.
Specyfikacja
| Pojemność | 64 GB |
| Interfejs | USB 3.2 Gen. 1 |
| Złącza | USB Type-A |
| Maks. prędkość odczytu | do 30 MB/s |
| Maks. prędkość zapisu | do 10 MB/s |
| Dodatkowe informacje | Otwór na kółko do kluczy; USB SuperSpeed o prędkości 5 Gb/s; Chowana konstrukcja „PinStripe”; Funkcja wsuwania i wysuwania; Zgodność ze standardem USB 2.0. |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 55 x 19 x 7 mm |
| Waga | 7 g |
| Kod sklepu (SKU) | VER000094 |
| Kod EAN | 023942493181 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.