Panel solarny Anker Solix PS400 400 W Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Panel solarny Anker Solix PS400 400 W Czarny - Black
Panel solarny Anker Solix PS400 o imponującej mocy 400 W to profesjonalne rozwiązanie off-grid, które dzięki klasie odporności IP67 i wysokiej wydajności ogniw zapewnia błyskawiczne ładowanie stacji zasilania w każdych warunkach pogodowych. Wytrzymała, składana konstrukcja z regulowanym kątem nachylenia gwarantuje maksymalną absorpcję energii słonecznej, stanowiąc niezawodne źródło prądu podczas długich wypraw czy awarii sieci.
Specyfikacja
| Moc maksymalna | 400 W |
| Napięcie | Napięcie pracy (Vmp): 48 V, napięcie obwodu otwartego (Voc): 57.6 V |
| Zasilanie | Energia słoneczna (Solarne) |
| Złącza / porty | Wyjście bezpośrednie: MC4, w zestawie adapter: MC4 do XT-60 (umożliwiający podłączenie do stacji zasilania Anker Solix) |
| Temperatura pracy | -20°C do 60°C |
| Dodatkowe informacje | 4-stopniowa regulacja kąta nachylenia (30°, 40°, 50°, 80°), składana konstrukcja (4 segmenty), dedykowany do większych stacji zasilania ze względu na wysokie napięcie pracy, 1,5-krotnie wyższa wydajność konwersji energii. |
| Odporność | Ochrona IP67, pełna pyłoszczelność, ochrona na zarysowania, ochrona przed krótkotrwałym zanurzeniem w wodzie. |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Materiał | ETFE, ogniwa monokrystaliczne |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 913 x 659 x 47 mm (po złożeniu), 2591 x 913 x 30 (po rozłożeniu) |
| Waga | 15,9 kg |
| Akcesoria dodatkowe | Kable: 2 x MC4 (3 m), adapter MC4 do XT-60 (długość 0,5 m), instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | A24370A1 |
| Kod producenta (EAN) | 194644169756 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.