Odkurzacz pionowy Cecotec Scoba 2100 Station Granatowy - Navy
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Odkurzacz pionowy Cecotec Scoba 2100 Station Granatowy - Navy
Specyfikacja
| Rodzaj | Bezprzewodowy |
| Źródło zasilania | Akumulatorowe: akumulator litowo-jonowy 16,8 V |
| Moc | Silnik bezszczotkowy o mocy 210 W (siła ssania 20 kPa / 20000 Pa) |
| Filtr | Technologia cyklonowa do separacji zanieczyszczeń |
| Rodzaj pojemnika | Bezworkowy |
| Czas pracy | Do 40 minut na jednym ładowaniu |
| Funkcje | Automatyczne opróżnianie zanieczyszczeń, automatyczne ładowanie po odstawieniu do bazy, tryby pracy Eco i Turbo. |
| Dodatkowe informacje | Szczotka Jalisco z mikrowłóknami do usuwania drobnego kurzu; Precyzyjne czyszczenie mebli i tapicerki; Regulowana siła ssania w zależności od wybranego trybu. |
| Wymiary | 53,5 x 44,5 x 29 cm |
| Waga | 1,55 kg (odkurzacz pionowy), 0,73 kg (odkurzacz ręczny), 7,2 kg (cały zestaw z bazą) |
| Dołączone akcesoria | Baza do automatycznego opróżniania i ładowania, szczotka Jalisco, końcówka do tapicerki oraz uniwersalna nasadka 2w1 do mebli. |
| Kod sklepu (SKU) | A01EU01101702 |
| Kod producenta (EAN) | 8435771931994 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.