Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V12s Detect Slim Submarine Srebrny - Silver
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V12s Detect Slim Submarine Srebrny - Silver
Specyfikacja
| Rodzaj | Bezprzewodowy |
| Funkcja piorąca | Nie |
| Źródło zasilania | Akumulatorowe, bateria litowo-jonowa |
| Moc | 545 W |
| Filtr | 11 koncentrycznych cyklonów; filtr HEPA zatrzymujący 99,99% cząstek o wielkości do 0,1 mikrona. |
| Rodzaj pojemnika | Bezworkowy |
| Pojemność pojemnika | 0,35 l |
| Czas pracy | 60 min |
| Funkcje | 3 tryby mocy ssania (Eco, Medium, Boost), aktywne mycie Submarine; dostosowywanie mocy ssania do ilości kurzu; Elektroszczotka zapobiegajaca plątaniu włosów; Funkcja aktywnego mycia; Kontrola pracy jednym przyciskiem; Bezdotykowe opróżniane pojemnika. |
| Dodatkowe informacje | Poliwęglanowe grzebienie do usuwania włosów; 2 736 000 włókien węglowych; 7815 sztywnych nylonowych włókien; Mycie czystą wodą przez cały czas sprzątania; 140 AirWatts; Do 125000 obrotów na minutę; Poziom mocy akustycznej - 80 dB. |
| Wymiary | 123,4 x 25,2 x 25 cm (dł x wys. x szer.) |
| Waga | 2,4 kg |
| Dołączone akcesoria | Elektroszczotka Motorbar, Elektroszczotka Submarine, Mini elektroszczotka z technologia przeciw plątaniu do materacy, Końcówka Combi 2w1, Tacka ociekowa do elektroszczotki, Stacja dokująca, Ładowarka, Skrócona instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 485350-01 |
| Kod producenta (EAN) | 5025155131992 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.