Monokular K&F Concept KF33.090 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Monokular K&F Concept KF33.090 Czarny - Black
Wypełniony azotem monokular K&F Concept 10x42 mm z optyką BaK4 to profesjonalny przyrząd obserwacyjny, który dzięki pełnej wodoodporności IP65 nie paruje i zachowuje klarowność w najtrudniejszym terenie. Podczas gdy w nocy konieczna bywa specjalistyczna lornetka noktowizyjna, ta lekka i poręczna luneta oferuje bezkonkurencyjną jasność oraz szczegółowość obrazu podczas prowadzenia dziennych obserwacji przyrodniczych.
Specyfikacja
| Średnica obiektywu | 42 mm |
| Gaz wypełniający | Azot |
| Kątowe pole widzenia | 5,6° |
| Liniowe pole widzenia na 1000 m | 96 m |
| Min. odległość ostrzenia | 3 m |
| Odległość od oka | 15,5 mm |
| Powiększenie | x10 |
| Możliwość montażu statywu | Tak |
| Typ lunety | Monokular |
| Długość | 151 mm |
| Waga | 266 g |
| Dodatkowe informacje | Pryzmat: BaK-4; Odpowiedni dla osób noszących okulary; Klasa odporności - IP65; Wielowarstwowe powłoki przeciwodblaskowe FMC; Silikonowa obudowa; Precyzyjna regulacja dioptrii; Przepuszczalność światła: 99%; Centralny punkt ostrzenia. |
| Dołączone akcesoria | Futerał ochronny; Pasek na rękę; Dekielek ochronny; Ściereczka do czyszczenia. |
| Kod sklepu (SKU) | SB9972 |
| Kod producenta (EAN) | 6942052551564 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.