Mikrofon krawatowy Ulanzi V6 3w1 2 szt. Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Mikrofon krawatowy Ulanzi V6 3w1 2 szt. Czarny - Black
Ten uniwersalny mikrofon bezprzewodowy 3w1 marki Ulanzi oferuje szeroką kompatybilność dzięki trzem typom złączy: USB-C, Lightning oraz Jack 3,5 mm. Jako profesjonalny mikrofon krawatowy, zestaw ten zapewnia stabilną transmisję dźwięku na odległość do 50 metrów oraz inteligentną redukcję szumów, co gwarantuje wysoką jakość nagrań w każdych warunkach.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Krawatowe i reporterskie |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Dookólna |
| Rodzaj łączności | Bezprzewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 kHz |
| Szumy | 64 dB |
| Złącza | USB-C, Apple Lightning, mini Jack 3,5 mm |
| System mocowania | Klips |
| Zasilanie | Akumulatorowe; Mikrofon - do 6 godzin pracy, 80 min ładowania; Odbiornik - do 10,5 godzin pracy, 120 min ładowania |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 7 g (Mikrofon); 17 g (Odbiornik) |
| Dodatkowe informacje | Materiał wykonania: ABS; System redukcji dźwięków ENC; Czysty dźwięk w zasięgu do 50 metrów; Nagrywanie dwukanałowe; Regulacja głośności; Plug & Play. |
| Akcesoria dodatkowe | 2x Mikrofon bezprzewodowy; 1x Odbiornik; 1x Kabel USB na 3x USB-C; 1x Kabel 3,5 mm TRS; Etui. |
| Kod sklepu (SKU) | SB8782 |
| Kod producenta (EAN) | 6974774331117 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.