Mikrofon krawatowy Ulanzi A200 USB-C 2 szt. Zestaw Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Mikrofon krawatowy Ulanzi A200 USB-C 2 szt. Zestaw Czarny - Black
Ten profesjonalny mikrofon bezprzewodowy Ulanzi A200 oferuje studyjną jakość dźwięku 48 kHz / 24 bit, stanowiąc niezawodny mikrofon do podcastów i zaawansowanych nagrań terenowych. Ultralekki mikrofon krawatowy o zasięgu do 100 metrów zapewnia stabilną transmisję w paśmie 2.4 GHz, dzięki czemu ten idealnie nadaje się do realizacji wywiadów oraz vlogów. Wyposażenie w odbiornik oraz dedykowane etui ładujące sprawia, że ten mały mikrofon jest wyjątkowo praktycznym akcesorium do telefonu, które nie wymaga skomplikowanej konfiguracji przed rozpoczęciem pracy.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Krawatowe i reporterskie |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Dookólna |
| Rodzaj łączności | Bezprzewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 kHz |
| Próbkowanie | 48 kHz / 24 bit (HD Audio) |
| Czułość | -37 ±3 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego | ≥ 120 dB SPL |
| Szumy | Stosunek sygnał/szum (S/N): ≥ 75 dB; Zniekształcenia: THD+N < 0,05% |
| Złącza | USB-C - odbiornik; USB-C - etui ładujące |
| System mocowania | Klips |
| Zasilanie | Akumulatory litowo-polimerowe; Mikrofony - 70 mAh (czas pracy: do 6 godzin), etui z funkcją powerbanku - 360 mAh |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Odbiornik (RX) - 31 x 24 x 10 mm; Mikrofon (TX) - 32 x 16 x 18 mm; Etui - 68 x 50 x 26 mm |
| Waga | Odbiornik - 3 g; Mikrofon - 6 g; Etui - 40 g |
| Dodatkowe informacje | Plug & Pla; Wyświetlacz LED w etui,; Ładowanie telefonu przez port RX (passthrough); Nagrywanie dwukanałowe; Wysoka odporność na przesterowania; Zasięg: do 100 m. |
| Akcesoria dodatkowe | 2x TX; 1x RX; Etui; Kabel USB-A do USB-C; 4x osłona gąbkowa |
| Kod sklepu (SKU) | SB11307 |
| Kod producenta (EAN) | 6974774334606 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.