Mikrofon krawatowy Ulanzi A18 8 GB 2 szt. Zestaw Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Mikrofon krawatowy Ulanzi A18 8 GB 2 szt. Zestaw Czarny - Black
Ulanzi AM-18 to zaawansowany mikrofon bezprzewodowy wyposażony w 8 GB pamięci wewnętrznej oraz system redukcji szumów ENC, co umożliwia bezpieczny zapis do 14 godzin materiału bez użycia urządzeń zewnętrznych. Ten wszechstronny mikrofon krawatowy o zasięgu do 100 metrów i z dotykowym ekranem sterowania idealnie sprawdza się jako profesjonalny mikroport bezprzewodowy do realizacji wywiadów oraz nagrań w terenie.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Krawatowe i reporterskie |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Dookólna |
| Rodzaj łączności | Bezprzewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 kHz |
| Czułość | -36,0 dB (20-stopniowa regulacja) |
| Szumy | Stosunek sygnału do szumu: 94 dB; System redukcji szumów ENC |
| Złącza | USB-C; Apple Lightning; Mini Jack 3,5 mm |
| System mocowania | Klips |
| Zasilanie | Akumulatorowe: do 14 h pracy; Do 20 h z etui ładującym; Czas ładowania: 1,5 - 2 godziny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Mikrofon - 4,5 x 3 cm |
| Waga | Mikrofon - 25 g; Odbiornik - 35 g |
| Dodatkowe informacje | 8 GB pamięci wewnętrznej (do 14 h zapisu); Ekran dotykowy; 3 tryby nagrywania (mono, stereo, safe); Plug & Play. |
| Akcesoria dodatkowe | 2x Mikrofon; 1x Odbiornik; 3x Kabel (USB-C, Jack 3.5, Lightning), 2x Osłona typu deadcat; Etui miękkie; Etui ładujące |
| Kod sklepu (SKU) | SB8327 |
| Kod producenta (EAN) | 6974774330646 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.