Lornetka mini K&F Concept KF33.094 7x30 mm Niebieska - Blue
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Lornetka mini K&F Concept KF33.094 7x30 mm Niebieska - Blue
Lornetka K&F Concept 7x30 mm to wyjątkowo lekka konstrukcja, która dzięki szerokiej soczewce i szczelności IP65 oferuje jasny, klarowny obraz nawet w deszczowe dni. Choć przy całkowitym braku światła prym wiodą specjalistyczne gogle noktowizyjne, ta poręczna lornetka z optyką BaK4 jest bezkonkurencyjna podczas dynamicznych obserwacji przyrodniczych i turystycznych.
Specyfikacja
| Kolor dominujący | Niebieski |
| Powiększenie | 7x |
| Średnica obiektywu | 30 mm |
| Kątowe pole widzenia | 7,5° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 4 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 3 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Tak |
| Odporność na zaparowanie | Nie |
| Wypełnienie azotem / argonem | Nie |
| Mocowanie statywu | Nie |
| Informacje dodatkowe | Pryzmat BaK-4; Wielowarstwowe powłoki Multi-Coated; Pole widzenia 130 na 1000 m; Gumowa powłoka ochronna, antypoślizgowe uchwyty; Przepuszczalność światła: 99%; Klasa odporności IP65; Odstęp źrenicy - 14 mm; Centralne pokrętło ostrości; Centralny punkt os |
| Dołączone akcesoria | Miękki futerał w kolorze czarnym, pasek na szyję, ściereczka czyszcząca, dekielek ochronny. |
| Wymiary | 115 x 110 x 50 mm |
| Waga | 290 g |
| Kod sklepu (SKU) | SB9962 |
| Kod EAN | 6942052551601 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.