Lampa kosmetyczna bezcieniowa LED Michael Marinelli GX585R Pro Biała - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Lampa kosmetyczna bezcieniowa LED Michael Marinelli GX585R Pro Biała - White
Lampa ta jest modelem mobilnym, osadzonym na podstawie z kółkami, co ułatwia jej przemieszczanie w gabinecie. Każde z kółek posiada blokadę, zapobiegającą przypadkowemu przesunięciu się lampy podczas pracy. Głowica w kształcie półksiężyca umożliwia obrót o 360°, co w połączeniu z regulowanym statywem daje możliwość precyzyjnego ustawienia światła nad polem zabiegowym. Prezentowana lampa kosmetyczna jest doskonałym wyborem zarówno dla profesjonalnych kosmetyczek, jak i dla tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę w branży beauty.
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Lampa kosmetyczna |
| Rodzaj źródła światła | Energooszczędne diody LED |
| Temperatura barwowa | 3 poziomy - 3000 K/4500 K/6000 K |
| Wskaźnik oddawania barw CRI | Ra > 95 |
| Spektrum barw | Barwa ciepła żółta, neutralna biała, zimna niebieska |
| Automatyczne wyłączanie | Nie |
| Timer | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe 110 - 240V 50Hz/60Hz (zasilacz w zestawie: AC 100-240V/DC 24V) |
| Dodatkowe informacje | Obrotowa głowica 360° (w poziomie) i 180° (w pionie), regulowana wysokość statywu (140 - 186 cm), uchwyt na telefon w zestawie, podstawa na kółkach, sterowanie pilotem, półka. |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 58 x 137 x 97 x 58 cm (dł. ramienia x wys. do przegubu x wys. dolnej sekcji x śr.) |
| Waga | 4,1 kg |
| Kod sklepu (SKU) | SB9921 |
| Kod producenta (EAN) | 5904647828018 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.