Lampa kosmetyczna bezcieniowa LED Michael Marinelli GX520R Czarna - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Lampa kosmetyczna bezcieniowa LED Michael Marinelli GX520R Czarna - Black
Czarna lampa kosmetyczna bezcieniowa to zaawansowane narzędzie dla najbardziej wymagających stylistek rzęs, makijażystek i artystów tatuażu. Dzięki mobilnej podstawie na kółkach z blokadą, możliwa jest błyskawiczna zmiana położenia źródła światła dopasowana do każdego zabiegu. Dołączona półka to niezbędne akcesorium, dzięki któremu kosmetyki mogą być zawsze pod ręką, dzięki uchwytowi na smartfon doskonale sprawdzi się jako lampa dla vlogerek beauty.
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Lampa kosmetyczna |
| Rodzaj źródła światła | Energooszczędne diody LED |
| Temperatura barwowa | 3200 K - 5600 K |
| Wskaźnik oddawania barw CRI | Ra > 90 |
| Spektrum barw | 7 poziomów (od ciepłego do zimnego światła w zakresie: 3200K - 5600K) |
| Liczba stopni ściemniania | 10 |
| Automatyczne wyłączanie | Nie |
| Timer | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe 110 - 240V 50Hz/60Hz (zasilacz w zestawie: AC 100-240V/DC 24V) |
| Dodatkowe informacje | Obrotowy statyw 360°, regulowana wysokość statywu (140 - 180 cm), uchwyt na telefon w zestawie, podstawa na kółkach, moc maksymalna: 45 W, ramię wielopozycyjne, sterowanie pilotem, półka. |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 35 x 180 x 23 x 50 cm (szer. x maks. wys. x gr. x śr.) |
| Waga | 4 kg |
| Kod sklepu (SKU) | SB10217 |
| Kod producenta (EAN) | 5904647829077 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.