Lampa kosmetyczna bezcieniowa LED Michael Marinelli GX520R Biała - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Lampa kosmetyczna bezcieniowa LED Michael Marinelli GX520R Biała - White
Wydajna lampa kosmetyczna bezcieniowa o mocy 45 W to mobilne oświetlenie na kółkach, stworzone z myślą o profesjonalistach branży beauty poszukujących najwyższej precyzji. Dzięki łukowatej głowicy, współczynnikowi CRI > 90 oraz płynnej regulacji barwy światła, lampa zapewnia perfekcyjne warunki do stylizacji rzęs, makijażu czy tatuażu, umożliwiając jednocześnie wygodne nagrywanie treści wideo dzięki zintegrowanemu uchwytowi na smartfon o szerokości od 5,5 do 8,5 cm.
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Lampa kosmetyczna |
| Rodzaj źródła światła | Energooszczędne diody LED |
| Temperatura barwowa | 3200 K - 5600 K |
| Wskaźnik oddawania barw CRI | Ra > 90 |
| Spektrum barw | 7 poziomów (od ciepłego do zimnego światła w zakresie: 3200K - 5600K) |
| Liczba stopni ściemniania | 10 |
| Automatyczne wyłączanie | Nie |
| Timer | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe 110 - 240V 50Hz/60Hz (zasilacz w zestawie: AC 100-240V/DC 24V) |
| Dodatkowe informacje | Obrotowy statyw 360°, regulowana wysokość statywu (140 - 180 cm), uchwyt na telefon w zestawie, podstawa na kółkach, moc maksymalna: 45 W, ramię wielopozycyjne, sterowanie pilotem, półka. |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 35 x 180 x 23 x 50 cm (szer. x maks. wys. x gr. x śr.) |
| Waga | 4 kg |
| Kod sklepu (SKU) | SB10218 |
| Kod producenta (EAN) | 5904647829114 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.