Lampa kosmetyczna bezcieniowa LED Michael Marinelli C180 Biała - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Lampa kosmetyczna bezcieniowa LED Michael Marinelli C180 Biała - White
Profesjonalna lampa kosmetyczna bezcieniowa o łukowatym kształcie zapewnia idealne oświetlenie podczas zabiegów makijażu, stylizacji rzęs czy tatuażu, dzięki wysokiemu współczynnikowi CRI > 95 oraz regulowanej temperaturze barwowej. Zestaw wyposażony został w stabilny statyw oraz uniwersalny uchwyt na telefon, który bezpiecznie pomieści urządzenia o szerokości od 60 do 95 mm. Doskonale sprawdzi się jako lampa dla vlogera dzięki możliwości komfortowego nagrywania efektów pracy.
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Lampa kosmetyczna |
| Rodzaj źródła światła | Energooszczędne diody LED |
| Temperatura barwowa | 3 poziomy - 3000 K/4500 K/6000 K |
| Wskaźnik oddawania barw CRI | Ra > 95 |
| Spektrum barw | Barwa ciepła żółta, neutralna biała, zimna niebieska |
| Liczba stopni ściemniania | 10 |
| Automatyczne wyłączanie | Nie |
| Timer | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe (zasilacz w zestawie: AC 100-240V/DC 24V) |
| Dodatkowe informacje | Obrotowa głowica 360°, regulowana wysokość statywu, uchwyt na telefon w zestawie, stabilna podstawa, sterowanie pilotem na przewodzie, materiał wykonania: tworzywo sztuczne i aluminium, pilot do sterowania zintegrowany z kablem USB, wbudowany ściemniacz. |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 61,5 x 35 x 41,5 cm (wys. x szer. x śr.) |
| Waga | 1,5 kg |
| Kod sklepu (SKU) | SB9000 |
| Kod producenta (EAN) | 5904647824058 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.