Kontroler Sony PlayStation Portal Biało-czarny - White and black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Kontroler SONY PlayStation Portal Biało-czarny - White and black
Specyfikacja
| Typ produktu | Konsola przenośna; Odtwarzacz zdalny |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 662 (8 rdzeni) |
| Układ graficzny | Adreno 610 (służy jedynie do streamingu) |
| Złącza | USB-C; Jack 3,5 mm |
| Kolor | Biały |
| Dodatkowe informacje | 8-calowy dotykowy ekran LCD Full HD (1080p) o odświeżaniu 60 Hz; Funkcje kontrolera DualSense (efekty dotykowe i adaptacyjne triggery); Wi-Fi 5 (ac); Tempest 3D AudioTech; Akcelerometr; Żyroskop; Wbudowane głośniki stereo i mikrofon. |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C; Instrukcja obsługi. |
| Wymiary | 337 x 150 x 95 mm |
| Waga | 540 g |
| Kod sklepu (SKU) | 1000041537 |
| Kod producenta (EAN) | 711719580782 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.