Kontroler przewodowy GameSir K1 Flux Czarno-złoty - Black and gold
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Kontroler przewodowy GameSir K1 Flux Czarno-złoty - Black and gold
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Xbox Series X/S, Xbox One X/S, Windows 10/11, platforma Steam. |
| Łączność | Przewodowa |
| Liczba przycisków | 4 przyciski ABXY, D-pad, 2 asymetryczne analogi, 2 programowalne przyciski tylne, Menu, View, przycisk Xbox |
| Złącza | USB-C; Jack 3,5 mm |
| Zasilanie | Brak wbudowanego akumulatora; zasilanie bezpośrednio przez kabel USB |
| Wibracje | Tak |
| Czujniki | Drążki oraz analogowe wyzwalacze oparte na technologii GameSir Hall Effect |
| Dodatkowe informacje | Autoryzacja Xbox; Transparentna obudowa z oświetleniem PCB; Oprogramowanie GameSir Nexus (3 profile); Tryb Hair Trigger; Funkcja turbo. |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 156 x 107 x 60 mm |
| Waga | 213 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C (300 cm); Naklejka; Instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | GSK1FLUX |
| Kod producenta (EAN) | 6936685221338 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.