JBL Flip 7 – przenośny głośnik z AI Sound Boost Biały - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
JBL Flip 7 – przenośny głośnik z AI Sound Boost Biały - White
Głośnik JBL Flip 7 to potężny głośnik bluetooth i zarazem głośnik przenośny, który dostarcza charakterystyczne, głębokie brzmienie, idealne do odsłuchu w każdych warunkach. Wyposażony w innowacyjną technologię AI Sound Boost, ten bezprzewodowy głośnik jbl w eleganckim białym wykończeniu jest idealnym głośnikiem bezprzewodowym dla fanów czystego dźwięku.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth |
| Moc | 35 W |
| Rodzaje złączy | USB-C |
| Dodatkowe informacje | Możliwość łączenia głośników - Auracast, system PushLock z wymiennymi akcesoriami, technologia AI Sound Boost |
| Dodatkowe informacje c.d. | Czas pracy na akumulatorze: 14h, czas ładowania: 2,5h |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 69.5 mm |
| Szerokość | 182.5 mm |
| Grubość | 71.5 mm |
| Waga | 560 g |
| Akcesoria dodatkowe | 1 x karabińczyk, instrukcja |
| Kod sklepu (SKU) | JBLFLIP7WHT |
| Kod producenta (EAN) | 1200130019302 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.