Głowica panoramiczna K&F Concept VH-60L Czarna - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Głowica panoramiczna K&F Concept VH-60L Czarna - Black
Profesjonalna głowica panoramiczna K&F Concept VH-60L o udźwigu do 10 kg została zaprojektowana z myślą o maksymalnej precyzji podczas fotografowania architektury, krajobrazów oraz tworzenia zaawansowanych panoram. Wykonana z wytrzymałego aluminium lotniczego konstrukcja oferuje płynny obrót w zakresie 360° w dwóch niezależnych płaszczyznach oraz precyzyjne przechylenie pionowe +/- 90°.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Foto |
| Typ | Kulowa |
| Udźwig | Do 10 kg |
| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Wbudowana 3x poziomica; 4x Niezależna podziałka; Montaż na gwincie 3/8'' lub 1/4''; Uniwersalny, górny gwint 1/4"; Gwintowa blokada pozycji; Płynna regulacja poziomu - funkcja obrotu 360°; Aluminium lotnicze; Zakres przechylenia: +/- 90°. |
| Wymiary | Średnica: 60 mm, wysokość: 90 mm |
| Waga | 1400 g |
| Kod sklepu (SKU) | SB9731 |
| Kod producenta (EAN) | 6942052535397 |
| Gwarancja | 24 miesiące |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.