Głośnik bezprzewodowy Xiaomi Sound Outdoor 30 W Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik bezprzewodowy Xiaomi Sound Outdoor 30 W Czarny - Black
Ten kompaktowy głośnik bluetooth Xiaomi Sound Outdoor o mocy 30 W to idealny głośnik przenośny, który dzięki klasie odporności IP67 świetnie sprawdzi się nawet w trudnych warunkach plenerowych. Urządzenie zapewnia do 12 godzin pracy na jednym ładowaniu i oferuje nowoczesną łączność Bluetooth 5.4, stanowiąc niezawodny głośnik bezprzewodowy dla każdego miłośnika dynamicznego brzmienia.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.4 |
| Moc | 30 W: 1 x 20 W, 1 x 10 W |
| Rodzaje złączy | Port USB-C 15 W |
| Dodatkowe informacje | Klasa Odporności IP67; Podwójne połączenie audio; Zasięg - do 25 m na otwartej przestrzeni; Możliwość odbierania połączeń; Obsługuje tryb głośnomówiący; Stosunek sygnału do szumu - ≥80dB. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Moc baterii: 2600 mAh, do 12 godzin pracy na baterii; Możliwość rozbudowy do 100 jednostek; Podwójne, pasywne radiatory głośnika niskotonowego; Wygodna w chwycie konstrukcja; Zestaw stereo TWS. |
| Akcesoria dodatkowe | Smycz, kabel USB-C, instrukcja obsługi. |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 196,6 mm |
| Szerokość | 68 mm |
| Grubość | 66 mm |
| Waga | 597 g |
| Kod sklepu (SKU) | QBH4261GL |
| Kod producenta (EAN) | 6941948702028 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.