Głośnik bezprzewodowy Sonos Move 2 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik bezprzewodowy Sonos Move 2 Czarny - Black
Sonos Move 2 to wszechstronny głośnik Bluetooth, który redefiniuje pojęcie mobilnego dźwięku premium, oferując głębokie brzmienie stereo w każdej sytuacji. Jako zaawansowany głośnik bezprzewodowy z Wi-Fi 6.0 i Bluetooth 5.3, płynnie adaptuje się do otoczenia, co czyni go jednym z najlepszych dostępnych na rynku dla wymagających użytkowników.
Ten wytrzymały głośnik Sonos został zaprojektowany z myślą o trwałości - odporność klasy IP56 oraz 24 - godzinny czas pracy na baterii sprawiają, że to idealny wybór zarówno do domu, jak i do ogrodu.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3; WiFi 6; AirPlay 2 |
| Rodzaje złączy | USB-C |
| Dodatkowe informacje | Do 24 godzin pracy na jednym ładowaniu; Klasa szczelności: IP56; Dźwięk stereo: 2x głośnik wysokotonowy, 1x głośnik średniotonowy; 3x Wzmacniacz klasy D; Automatyczne dostrajanie Trueplay; Obsługa sterowania głosowego (Sonos Voice Control, Amazon Alexa). |
| Dodatkowe informacje c.d. | Fizyczny przełącznik mikrofonu dla prywatności; Wymienny akumulator; Pojemnościowe przyciski dotykowe (w tym suwak głośności) oraz dedykowany przycisk parowania Bluetooth; Procesor Czterordzeniowy 4 x A55 1,4 GHz; Korektor graficzny (EQ). |
| Dołączone akcesoria | Indukcyjna podstawa ładująca z kablem o dł. 200 cm; Zasilacz sieciowy; Skrócona instrukcja obsługi i gwarancja. |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 241 mm |
| Szerokość | 160 mm |
| Grubość | 127 mm |
| Waga | 3000 g |
| Kod sklepu (SKU) | MOVE2EU1BLK |
| Kod producenta (EAN) | 8720862501485 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.